ПОПОВНЕННЯ РАХУНКУ

Поповнюйте рахунок online, або за допомогою платіжних терміналів

Поширені запитання

Для найбільш зручного пошуку використовуйте на терміналах розділ "Пошук за назвою або реквізитами". В полі для пошуку введіть "Струмінь" та серед результатів пошуку оберіть варіант "СТРУМІНЬ ТОВ".

Шукайте наш логотип та назву в розділі Інтернет, або скористайтеся пошуком за назвою "Струмінь".

Звертаємо Вашу увагу, що ми працюємо з платіжними системами ПриватБанку, EasyPay, City24. В терміналах інших платіжних систем можливасть сплати наших послуг може бути відсутня.

Mobirise

Якщо Ви з якихось причин, не встигли вчасно сплатити наші послуги,  а доступ в Інтернет тимчасово заблокований за несплату - Ви можете зайти в Особистий кабінет та активувати послугу «Кредит». 

Доступ в Інтернет автоматично буде відкритий на 6 днів, протягом яких Ви зможете сплатити наші послуги будь-яким зручним для Вас чином.

Фактичне користування даною послугою означає, що послуги доступу в Інтернет надавалися в повному обсязі, вартість яких залежить від відповідного Тарифного плану.

Mobirise

Ви їдете у відпустку або просто не будете користуватися інтернетом деякий час? Скористайтеся послугою «Заморозка рахунку» та заощаджуйте свої кошти! Якщо у вас підключені платні додаткові послуги, абонентська плата за користування цими послугами не стягується.

Вартість послуги складає - 25 грн.

Призупинити або відновити свій рахунок за допомогою «Заморозки» можливо в особистому кабінеті або зателефонувавши до Центру обслуговування.