ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

Mobirise

Зовнішня IP адреса

Потрібна в тому випадку, коли Вам необхідно, що б Ваш комп'ютер був доступний з Інтернету. Наприклад для використання специфічного програмного забезпечення, що вимагає віддаленого прямого доступу, організацію сервера, доступного з зовнішнього Інтернету і т. п.

Послуги технічної підтримки

Переселення

₴ 50

Зміна місця проживання в межах мережі Оператора.

MAC-адреса

₴ 0

Перереєстрація MAC-адреси пристрою абонента, що підключено до мережі. 

Виклик майстра

₴ 150

Виклик майстра для вирішення технічних питань, що пов'язані з наданням послуг, які виникли не з вини оператора.

Виклик майстра

₴ 150

Виклик майстра для налаштування мережевих пристроїв абонента, що пов'язані з наданням послуг.

Прихований монтаж

₴ 20

Прокладання кабельної лінії по території абонента прихованим способом (плінтус, підвісна стеля, кабельний канал ...), за 1 м.

Налаштування операційних систем

₴ 150

Встановлення програм, які не потребують придбання ліцензії, відновлення працездатності ПК (мінімальний час - 30 хвилин), 1 година роботи.

Mobirise

Якщо Ви з якихось причин, не встигли вчасно сплатити наші послуги,  а доступ в Інтернет тимчасово заблокований за несплату - Ви можете зайти в Особистий кабінет та активувати послугу «Кредит». 

Доступ в Інтернет автоматично буде відкритий на 6 днів, протягом яких Ви зможете сплатити наші послуги будь-яким зручним для Вас чином.

Фактичне користування даною послугою означає, що послуги доступу в Інтернет надавалися в повному обсязі, вартість яких залежить від відповідного Тарифного плану.

Mobirise

Ви їдете у відпустку або просто не будете користуватися інтернетом деякий час? Скористайтеся послугою «Заморозка рахунку» та заощаджуйте свої кошти! Якщо у вас підключені платні додаткові послуги, абонентська плата за користування цими послугами не стягується.

Вартість послуги складає - 25 грн.

Призупинити або відновити свій рахунок за допомогою «Заморозки» можливо в особистому кабінеті або зателефонувавши до Центру обслуговування.